درباره نفت ابزار

شركت نفت ابزار در سال ۱۳۷۴ با هدف توليد تجهيزات جايگاه‌هاي توزيع سوخت تشكيل و راه‌اندازي گرديد. در این راستا متخصصین توانمند این شرکت برای اولین بار در ایران موفق به ایجاد فن آوری پيچيده خط توليد پيمانه‌گر تلمبه‌هاي توزيع سوخت و قطعات اين محصول همچون مقسم (Valve) شيرمقسم (ValveSeat) و بدنه و… شدند.
شركت نفت ابزار برگزيده جشنواره خوارزمي در سال ۱۳۷۹ توسط سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي گردید و از مقام رياست جمهوري وقت لوح تقدير دريافت نمود.
از مهمترین ویژگی های شرکت دارا بودن تیم R&D  (تحقیق و توسعه) بسیار فعال است که از دستاوردهای این تیم ارائه محصولات متنوع به گونه ای است که سلیقه هر مشتری با هر توان مالی را پاسخگو می باشد. این تنوع در جنبه های مختلف از جمله قیمت تمام شده محصول ، زیبایی و طراحی ظاهری ، عملکرد و امکانات دیسپنسر رعایت شده است.

شرکت نفت ابزار بر پایه شاخص های مشتری مداری خود و با احترام به سلایق مشتریان علاوه بر طراحی 32 مدل تلمبه و دیسپنسر ، با استقرار خط رنگ و چاپ پیشرفته در شرکت، به مشتری اختیار انتخاب رنگ را داده است تا براساس سلیقه معماری و رنگ بندی تم جایگاه خود نظیر سایبان و قسمت اداری، رنگ دیسپنسرهای خود را با آن مجموعه هماهنگ کند.
شركت نفت ابزار با در اختيار داشتن بيشترين سهم فروش تلمبه به عنوان بزرگترين توليد كننده تجهيزات جايگاه‌هاي توزيع سوخت در كشور مطرح است و بسياري از شركت‌ها از جمله شرکت ملی پخش فرآورده‌هاي نفتي، شهرداري‌ها، شركت‌هاي توسعه آزادراه‌ها و ترمينال‌ها از مشتريان اين شركت هستند.


بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش


راه اندازی اولین و تنها خط تولید پیمانه گر ( میتر ) در ایران


۲۵ سال انتخاب اول جایگاه‌داران


بزرگترین تولیدکننده تجهیزات جایگاهی


تجهیز بیش از ۳۰۰۰ جایگاه سوخت

راهبـردهای اسـاسی شرکـت

 

کسب اعتماد مشتـریان از طریق :

 

  • تعهد در ارائه خدمات پس از فروش بموقع و با کیفیت
  • احترام به حقوق مشتریان به هنگام خرید و عقد قرارداد
  • تلاش در بهبود مستمر کیفیت محصول
  • عمل به تعهدات در قبال جامعه و محیط زیست
  • تعامل برنده – برنده با پیمانکاران و تأمین کنندگان مواد اولیه
  • ایجاد فرهنگ خودباوری و انگیزش پرسنل
  • ایجاد بستر مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادهای پرسنل و افزایش مهارت های فنی در آنها


نفت ابزار از نگاه دیگران


افتخارات و تقدیرنامه ها