راهنمای تعمیر و نگهداری دیسپنسر بنزین

تعمیر و نگهداری انواع دیسپنسر بنزینی و گازوئیلی

راهنمای نگهداری دیسپنسرهای سوخت

این مقاله بخش دوم از مقاله نحوه نگهداری و تعمیر دیسپنسرهای بنزین می باشد.

وقتی همه چیز در یک دستگاه دیسپنسر بنزین به درستی کار می کند، طبیعی است که از کارهای معمول تعمیر و نگهداری مانند بازرسی قطعات و تعویض آنها صرف نظر کنید. با این حال، حتی در صورت یک نقص کوچک، ممکن است خاموش شدن کامل اتفاق بیفتد. بنابراین، تعمیر و نگهداری دیسپنسر سوخت بسیار مهم است.

همانطور که همه ما می دانیم از دیسپنسرهای پمپ بنزین برای نظارت و انتقال سوخت مایع یا گاز استفاده می شود.

با این حال، یک خرابی برنامه ریزی نشده در یک دیسپنسر سوخت می تواند پمپ بنزین شما را از ادامه فعالیت باز دارد و فروش شما را متوقف کند و منجر به خرابی قابل توجهی شود که می تواند تأثیر زیادی بر تجارت شما داشته باشد.

بنابراین، تعمیر و نگهداری یک دیسپنسر سوخت برای اینکه عملیات تجاری شما به خوبی اجرا شود بسیار مهم است.

مشکلات دیسپنسر بنزین معمولاً به عنوان یکی از این علائم ظاهر می شود:

خرابی های دستگاه دیسپنسر بنزین معمولا یکی از موارد زیر می باشد که در ادامه به آنها اشاره و آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

  • گاهی اوقات کار نمی کند
  • تخلیه سوخت از لوله هواکش
  • جریان سوخت در نوسان است
  • پانل تحویل سوخت را نشان نمی دهد
  • صدای غیر طبیعی میده
    نشتی از واشر
  • عدم دقت در اندازه گیری سوخت

شرکت مهندسی نفت ابزار  تولید کننده انواع تجهیزات جایگاه های سوخت و انواع دیسپنسرهای سوخت در ایران و غرب آسیا می باشد. نفت ابزار دستگاه دیسپنسر سوخت خود را با کیفیت بالا تولید می کند.

تعمیر و نگهداری دیسپنسر بنزین

چگونه می توان از دیسپنسرهای سوخت نگهداری کرد؟

بررسی نشت ضروری است. برای جلوگیری از آسیب شدید طولانی مدت، لازم است نشتی در کنتورها، اتصالات هیدرولیک، لوله ها و شیرها بررسی شود. اگر آسیب دیدید، فوراً تعمیرات لازم را انجام دهید.

اگر سوخت در قسمتی دیده شود که نباید باشد، چیزی اشتباه است. گرانش معمولاً برای ما روشن می کند که نشت مایع از کجا شروع شده است، و اگر تعمیرات به موقع انجام شود، تعمیر آنها چندان دشوار نخواهد بود.

استفاده از چک لیست کار را آسان تر می کند، اما مزایای دیگری نیز دارد. این به عنوان راهی برای شما برای پیگیری موارد عمل می کند و اگر مشکلی پیش بیاید، می توانید دقیقاً تشخیص دهید که چه زمانی تجهیزات در طول سال خراب شده است.

درج زمان خرابی، همراه با تاریخ خرید، ممکن است به شما کمک کند تا تعیین کنید که چه مدت از تجهیزات توسط شما استفاده می شود و چه زمانی باید تعمیرات معمولی دیسپنسر سوخت را برنامه ریزی کنید. سپس می توانید انتخاب کنید که آیا تجهیزات جدید بخرید یا این بار مدل دیگری را بر اساس علت خرابی انتخاب کنید، که به شما کمک می کند وجوه خود را عاقلانه تر در طولانی مدت خرج کنید.

برنامه‌ریزی بازرسی‌های ماهانه روشی برای اطمینان از وجود هرگونه مشکل بالقوه دیسپنسر بنزین قبل از ایجاد آنها است. اینکه آیا این بررسی های معمول را خودتان انجام می دهید یا با یک متخصص، کاملاً به شما بستگی دارد.

با این حال، شما نباید این بازرسی ها را بدیهی فرض کنید. در حالت ایده آل، باید واحدهای توزیع و مخازن ذخیره‌سازی خود را به‌طور پیش فرض یک بار در ماه بررسی کنید.

قبل از اینکه وضعیت از کنترل خارج شود، می توانید با کارشناسان ما در شرکت مهندسی نفت ابزار در مورد تعمیرات دیسپنسر سوخت مشورت کنید. ما نصب، راه‌اندازی و نگهداری دیسپنسرهای بنزین را به عنوان یک متخصص حرفه ای ماهر و پیشرو در صنعت سوخت کشور ارائه می دهیم.

تعمیر دیسپنسر سوخت

درنهایت

همانطور که همه می‌دانیم، دیسپنسرهای بنزین در جایگاه های توزیع سوخت برای نظارت و انتقال سوخت گازی و مایع مانند نفت سفید و یا بنزین استفاده می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید کسب‌ و کارتان به خوبی پیش برود، بسیار مهم است که دیسپنسرهای سوخت خود را در وضعیت خوبی نگه دارید.

می‌توانید بازرسی‌های ماهانه را برنامه‌ریزی کنید، که به شما کمک می‌کند تا قبل از بدتر شدن هر گونه مشکلی در دیسپنسرهای بنزین و دیسپنسرهای گازوئیلی تشخیص دهید. همچنین باید نشتی را بررسی کنید و سوابق مربوط به دیسپنسرهای سوخت را نگه دارید تا بدانید چه زمانی خریداری شده اند، آیا ضمانت نامه دارند و غیره.

شرکت مهندسی نفت ابزار پیشرو در صنعت سوخت در تولید انواع دیسپنسرهای بنزین و گازوئیلی در کشور و غرب آسیا است. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط خرید انواع دیسپنسرهای بنزین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *