نفت ابزار

همه آنچه که باید در مورد دیسپنسرهای بنزین خودکار بدانید

دیسپنسر بنزین خودکار

سال‌ها پیش، متصدیان یک پمپ بنزین باک بنزین شما را پر می‌کردند، با گذشت زمان در بیشتر کشورهای قاره آمریکا، با محبوبیت بیشتر پمپ بنزین های اتوماتیک، این خدمات پایان یافته است. این نوع پمپ بنزین نه تنها برای استفاده راحت و آسان است، بلکه به شما اجازه می دهد تا به سرعت به پمپ بنزین وارد و از آن خارج شوید.

پمپ بنزین های اتوماتیک معمولاً دارای دیسپنسرهای بنزین خودکار که به مشتریان اجازه پمپ بنزین و پرداخت از طریق کارت را می دهد. در این مقاله در مورد دیسپنسرهای بنزین خودکار و آشنایی با آنها صحبت خواهیم نمود.

دیسپنسر بنزین خودکار: آشنایی کلی

دیسپنسرهای بنزین خودکار به مشتریان اجازه می‌دهند باک بنزین خود را پر کرده و هزینه آن را بپردازند. همانطور که کارت اعتباری را در پمپ بنزینی که دارای AFD است بکشید، یک درخواست مجوز برای بانک شما ارسال می شود. این زمانی است که سیستم به اطلاعات تأیید دارنده کارت شما نیاز دارد. ممکن است این کد پستی یا پین باشد.

پس از تکمیل مجوز، می توانید درجه سوخت خود را انتخاب کرده و بدون کمک یک متصدی، باک بنزین خود را پر کنید. پس از اتمام تراکنش، اطلاعات صورتحساب منتقل می شود و حساب شما صورتحساب می شود. مشتریان می توانند از طریق کارت بدهی/اعتباری یا نقدی پرداخت کنند.

ویژگی های دیسپنسرهای سوخت خودکار

با دیسپنسرهای سوخت خودکار، پمپ ها دیگر نیازی به همراه و یا متصدی جایگاه ندارند. AFD ها اطمینان حاصل می کنند که مشتریان بیشتری بدون کمک چند کارمند گاز را به سرعت پمپ می کنند. این به معنای کاهش زمان انتظار برای مشتریان و افزایش ظرفیت برای جایگاه های سوخت است.

اکثر AFD ها شامل سیستم های مدیریت سوخت مبتنی بر ابر هستند که از آخرین فناوری برای ارائه اطلاعات به روز در مورد مصرف سوخت استفاده می کنند. این سیستم می تواند میزان سوخت فروخته شده را بگوید و اطلاعاتی در مورد تلفات سوخت ارائه دهد.

شرکت مهندسی نفت ابزار پیشرو در صنعت سوخت در تولید انواع دیسپنسرهای بنزین و گازوئیلی در کشور و غرب آسیا است. برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط خرید انواع دیسپنسرهای بنزین با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در این مقاله می خوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *