نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

حضور شرکت مهندسی نفت ابزار در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حالی برگزار شد که 1500 شرکت ایرانی فعال، 200 شرکت خارجی و نمایندگان این شرکت ها در این حوزه، از 13 کشور جهان شرکت کرده بودند. این حضور پررنگ شرکت ها در این نمایشگاه نمایش قدرت صنعت نفت کشور و توانایی بالای 80 درصد تامین داخلی را به اولین دستاورد این نمایشگاه به ارمغان آورد.

آئین گشایش رسمی نمایشگاه:

آئین گشایش رسمی نمایشگاه با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور، جواد اوجی وزیر نفت و تمام مقام های عالی رتبه داخلی و خارجی برگزار شد. از این مقامات عالی رتبه خارجی می توان به حضور الکساندر نواک معاون نخست وزیر کشور روسیه به همراه هیئتی بلند پایه اشاره نمود که به همراه وزیر نفت از غرفه ها که در قالب 20 سالن نمایشگاهی بود، بازدید به عمل آوردند.

مهمانان نمایشگاه:

مهمانان نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی سال 1402 آقایان: علی آقا محمدی مشاور اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، محمد علی زلفی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صمت، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی و اعضای هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و بسیاری دیگر از مقامات بلند پایه نیز در این نمایشگاه حضور داشتند و از غرفه های شرکت های حاضر و محصولات و دستاوردهای آنان بازدید نمودند.

حضور شرکت مهندسی نفت ابزار:

در این نمایشگاه که در اردیبهشت ماه 1402 برگزار گردید، شرکت مهندسی نفت ابزار نیز با دیسپنسر سوخت جدید خود با نام پرتو حاضر شد. دیسپنسر سوخت پرتو یکی از محصولات شاخص و بسیار زیبای این شرکت می باشد. این محصول در نمایشگاه بسیار خود نمایی نموده و توجه بازدید کنندگان داخلی و خارجی را به خود جلب نمود.

در این مقاله می خوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *