گردهمایی نمایندگان هلدینگ پترو آیریک

گردهمایی نمایندگان هلدینگ پتروآیریک

بیست و دومین گردهمایی سالانه نمایندگان هلدینگ پتروآیریک

این گردهمایی، همه ساله توسط هلدینگ بزرگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان برنامه ریزی و برگزار می گردد و از همه نمایندگان برای حضور در این گردهمایی دعوت به عمل می نماید.

تجلیل از نمایندگان

در طی این گردهمایی جناب آقای مهندس توسلی، ریاست هیئت مدیره شرکت مهندسی نفت ابزار با اشاره به تلاش های بی وقفه و شبانه روزی تیم متخصصین و حرفه ای شرکت مهندسی نفت ابزار، و همچنین تقدیر از نمایندگان سراسر کشور اذعان داشتند:

– رسیدن به نقطه بزرگترین تولید کننده انواع دیسپنسر سوخت و تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت اولین و مهم ترین هدفی بود که شرکت مهندسی نفت ابزار با در دست داشتن دو بال رعایت استانداردها و ایجاد بهترین کیفیت در بین رقبا برای خود تعیین نموده بودیم و هم اکنون با تلاش و همکاری و کار تیمی به این مرحله رسیده است. اما در همین نقطه متوقف نشده و نخواهد شد و همچنان به تلاش خود برای بهترین بودن ادامه می دهد.

تجلیل از نمایندگان

در ادامه، جناب آقای مهندس فاضلی، مدیر عامل شرکت مهندسی نفت ابزار، با اشاره به صحبت های جناب آقای مهندس توسلی، از دیگر رویکردها و چشم اندازهای این شرکت سخن گفتند و فرمودند:

 شرکت مهندسی نفت ابزار به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دسپنسر بنزین و تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت در کشور مسئولیت و اهداف زیادی را بردوش خود داریم که با همکاری شما نمایندگان محترم قدم به قدم به آنها عمل کرده و جامه عمل می پوشانیم تا همچنان با ارائه کیفیتی بالا پیشتاز عرصه سوخت باشیم.

تجلیل از نمایندگان

جناب آقای مهندس جمالی، مدیر عامل شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار(بزرگترین تولید کننده انواع جایگاه های توزیع سوخت و پمپ بنزین در سراسر کشور و غرب آسیا) اذعان داشتند:

ما مفتخریم که یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پتروآیریک (بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت) در غرب آسیا هستیم و توانسته ایم با تکیه بر توان متخصصان و به روزترین دانش و تکنولوژی جهان در این راستا هم قدم با شرکت مهندسی نفت ابزار، گام برداریم و بزرگترین شرکت تولید کننده جایگاه های توزیع سوخت و سوخت سیار و خودروهای سوخت رسان در منطقه غرب آسیا باشیم.

گردهمایی نمایندگان هلدینگ پتروآیریک

همچنین آقای مهندس دهدار، مدیر فروش شرکت مهندسی نفت ابزار، سخنرانی ای را ایراد نمودند و در این سخنرانی ضمن اشاره به سخنان آقای مهندس توسلی و آقای مهندس فاضلی، به همراهی و حمایت کردن از نمایندگان سراسر کشور تاکید نمودند.

گردهمایی نمایندگان هلدینگ پتروآیریک

تقدیر از نمایندگان سراسر کشور توسط هلدینگ پتروآیریک

در حاشیه این گردهمایی و سخنرانی ها، هلدینگ پترو آیریک و شرکت های زیر مجموعه خود یعنی شرکت مهندسی نفت ابزار و شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار از نمایندگان برتر سراسر کشور این دو شرکت تجلیل و قدردانی به عمل آورد و با اهدای لوح تقدیر از آنها تقدیر نمود.

آشنایی با هلدینگ پتروآیریک

هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات جایگاه های سوخت در غرب آسیا با دارا بودن 7 شرکت زیر مجموعه که تعداد 3 شرکت آن دانش بنیان هستند و نزدیک به 700 نیروی کار حرفه ای و با تجربه، با نزدیک به سه دهه سابقه درخشان به عنوان یکی از پیشتازان صنعت سوخت کشور در حال فعالیت می باشد.

  • در ادامه شما را به دیدن قسمتی کوتاه از ویدئوی این گردهمایی دعوت می نماییم. با ما همراه باشید.

 

در این مقاله می خوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *